Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Pirmos savaitės nuotolinio ugdymo vaikučių ir jų tėvelių veiklų akimirkos

Labai džiaugiamės, pakankamai dideliu tėvų aktyvumu nuotoliniame ugdyme. Tėvai nuosekliai naudoja teikiamas rekomendacijas, su vaikais daro ne tik darbelius, bet ir pokalbių, diskusijų ir klausimų pagalba perteikia savaitės temos laukiamus rezultatus. Džiugina, kad vaikai atlikdami darbelius improvizuoja, atskleidžia savo kūrybinius gebėjimus. Dalis ugdytinių su nekantrumu laukia sekančios dienos ryto, kada bus įkeltos naujos užduotėlės ir veiklos.

Džiugu ir tai, kad sulaukėme grįžtamojo ryšio, tėvai dalinosi vaikų pasiekimais, veiklomis, keletas prašė pasiūlyti papildomų veiklų, idėjų ką dar galėtų nuveikti namuose su savo vaikais.

Ateityje ieškosime naujų, motyvuojančių ugdymo metodų ir veiklų, kad tėvams ir vaikams nebūtų monotonijos.

Apibendrinant visą savaitę, galime pasidžiaugti, kad su kiekviena diena vis tobulėjame - techninių nesklandumų mažėja, pedagogai ir tėvai „paguana“ ritmą, vaikai susidomėjimą.

Mes tikimės, kad teikdami, siūlydami ugdomąją veiklą savaitės tema, padedame tėvams užimti vaikus namuose.

Nuotolinio ugdymo naudą pabrėžė ir tėvų padėka: - Širdingas visoms ačiū už tokį pasiruošimą ir tiek daug medžiagos!!! („Kiškučių“ grupė)


Administracijos informacija

 

Paskelbta: 2019-04-10

 
 

Gerb. tėveliai,

Prašau patvirtinti, per gegužės mėnesį, kad vaikas lankys vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Patvirtinimus siųsti į elektroninį paštą info@krpusele.lt pagal pateiktą formą.   Forma>>

Direktorė Irena Bučinskienė

___________________________________________________

Gerb. Tėveliai,

Nuo š. m. gegužės 18 d. galima pradėti lankyti vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Išimtis tiems, kurie serga lėtinėmis ligomis. Siūlau visiems, galintiems išsiversti be vaikų lopšelio-darželio paslaugų, dėl vaikų saugumo, pasilikti namuose. 10 eurų mokestis karantino metu nebus skaičiuojamas. Tiems, kam tikrai reikia vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ paslaugų, prašau skubiai registruotis el. paštu: info@krpusele.lt

Informaciją, darbo valandomis (nuo 9.00 iki 17.00 val.), teikia direktorė tel. nr. 8-614-09781.

Direktorė Irena Bučinskienė