Ankstesni mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

 
 

Įgyvendiname projektą „Geras žaidimas supažindina, sudomina, išmoko“

Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ įgyvendinamas projektas „Geras žaidimas supažindina, sudomina, išmoko“, kurį iš dalies finansavo UAB „IKEA Industry Lietuva“. Vaikų išreiškiamos teigiamos emocijos, jų pažanga, dirbant su edukacinėmis priemonėmis, džiugina visą bendruomenę.

Projekto metu įsigytos edukacinės priemonės padeda formuoti vaikų asmenybes, ugdo visas būtinas ikimokyklinio amžiaus ugdytiniams kompetencijas, suteikia daug teigiamų emocijų, telkia bendruomenę.

Meninio ugdymo (muzika) vadovė ir „Žuvyčių“ grupės ugdytiniai, baigiantis vasarai, dirbo su edukacine priemone „Pasaulio garsai“, kuri lavina klausą, dėmesį, padeda ugdytiniams geriau atpažinti garsus ir juos susieti su objektu.

„Kiškučių“ ir „Voveraičių“ grupės ugdytiniai susidomėję dirbo veiklose su edukacinėmis priemonėmis „Vamzdelių dėlionė“, „Kūrybinė atmintis“ ir „Tangala“. Jos lavina vaikų smulkiąją motoriką, pasitikėjimą ir sąžiningumą, kalbą ir socialinius gebėjimus, kūrybingumą ir smalsumą, pažinimo gebėjimus, saugios aplinkos supratimą, atmintį, skaičių ir spalvų pažinimą, skaičiavimą, gebėjimą atrasti sąsajas tarp daiktų, pastabumą, gyvūnų, daiktų, muzikos instrumentų ir kt. pažinimą, ugdo loginius, erdvės suvokimo įgūdžius ir kalbos vystymąsi.

„Malūnėlių“ grupės ugdytiniai lavino mąstymą, susikaupimą, pastabumą, dirbdami su edukacine priemone „Kištukų dėlionė“.


Angelė Paliokienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Paskelbta: 2019-09-13

 
 

Gerb. Tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 2020 metais skirtą 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Šiais metais iki gegužės 3 d. taip pat Jūsų prašome skirti 1,2 proc. GPM vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“.

Administracija

____________________________________________________________

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė