Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Seminaras „Emocinis intelektas - asmeninio augimo pamatas“

Įgyvendinant visuomenės sveikatos projektą „Augame stiprūs ir sveiki“, kuris finansuojamas Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, 2018 m. lapkričio 6 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ buvo suorganizuotas seminaras „Emocinis intelektas - asmeninio augimo pamatas“, kurį vedė lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė Lidija Laurinčiukienė. Seminare dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Seminaro metu buvo taikomi unikalūs metodai, vaizdiniai informacijai perteikti, neįprasti daiktai, kvapai. Tai praktinis seminaras praturtinantis gyvais, įvairiais pavyzdžiais iš mūsų kasdienybės. Lidija pateikė daug praktinių patarimų, pačios praktikuojamų metodų, kaip ugdyti emocinį intelektą, pakeisti požiūrį į save ir kitus, kaip įvertinti ir išgyventi gyvenimo teikiamus iššūkius. Tai netradicinis ir daug teigiamų emocijų suteikęs seminaras.

Lidijos refleksija po seminaro internetinėje erdvėje: „Čia su darželio komanda ir viešniomis iš kitų švietimo įstaigų pusdienį kartu mokėmės emocinio „savęs auginimo“ - nuo savo emocinio būvio įsivertinimo iki veiksmų numatymo. Smagumėlis matyti, kaip čia pat „įberta sėkla“ randa „gerą dirvą“ augti!“


Neringa Venčkauskienė, Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ vyr. logopedė

 

Paskelbta: 2018-11-15

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė