Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Seminaras „Emocinis intelektas - asmeninio augimo pamatas“

Įgyvendinant visuomenės sveikatos projektą „Augame stiprūs ir sveiki“, kuris finansuojamas Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, 2018 m. lapkričio 6 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ buvo suorganizuotas seminaras „Emocinis intelektas - asmeninio augimo pamatas“, kurį vedė lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė Lidija Laurinčiukienė. Seminare dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Seminaro metu buvo taikomi unikalūs metodai, vaizdiniai informacijai perteikti, neįprasti daiktai, kvapai. Tai praktinis seminaras praturtinantis gyvais, įvairiais pavyzdžiais iš mūsų kasdienybės. Lidija pateikė daug praktinių patarimų, pačios praktikuojamų metodų, kaip ugdyti emocinį intelektą, pakeisti požiūrį į save ir kitus, kaip įvertinti ir išgyventi gyvenimo teikiamus iššūkius. Tai netradicinis ir daug teigiamų emocijų suteikęs seminaras.

Lidijos refleksija po seminaro internetinėje erdvėje: „Čia su darželio komanda ir viešniomis iš kitų švietimo įstaigų pusdienį kartu mokėmės emocinio „savęs auginimo“ - nuo savo emocinio būvio įsivertinimo iki veiksmų numatymo. Smagumėlis matyti, kaip čia pat „įberta sėkla“ randa „gerą dirvą“ augti!“


Neringa Venčkauskienė, Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ vyr. logopedė

 

Paskelbta: 2018-11-15

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija