Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Robotikos užsiėmimas

Š.m. kovo 29 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko robotikos užsiėmimas, kuriame dalyvavo vyresnieji ugdytiniai. Vaikai konstravo naudojant edukacinius LEGO rinkinius ir planšetinius. Išanalizuota, jog vaikai geriausiai įsisavina žinias pasitelkdami Inžinerinį ir Mokslinį mąstymo metodus. Jau patys mažiausi vaikai, nuo 3 metų gali mokytis žaisdami su LEGO Education STEAM Park rinkiniais. Vaikai mokosi spalvų ir skaičių, susipažindami su LEGO Duplo detalėmis. Jie žaisdami su „STEAM Park“, turi galimybę įsijausti į mokslininko rolę, analizuoti bei suprasti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybos ir matematikos sritis. Per visas amžiaus grupes vaikai nuolat analizuoja problemas, ieško sprendimo būdų. Toks mokymo metodas leidžia vaikams ugdyti inžinerinį mąstymą bei naudoti jį praktikoje. Taip pat ugdomos kompetencijos: programavimo, konstravimo, bendravimo, problemų sprendimo įgūdžiai, darbas komandoje, loginis ir analitinis mąstymas, motyvacija ir pasitikėjimas savimi.

Vaikai noriai ir greitai įsitraukė į robotukų kūrybą ir programavimą. Daug džiaugsmo vaikams suteikė galutinis rezultatas.


 

Paskelbta: 2019-04-01

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija