Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Pavasario šventė „Daržovių lysvėje užderėjo...“

Š. m. gegužės 22 d. 17.00 val. visa vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ bendruomenė sugužėjo į pavasario šventę „Daržovių lysvėje užderėjo...“, kuri vyko Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centre. Visi susirinkę tikrai įsitikino, kad Zosė ir Antosė daržo lysvelėse užaugino daug įvairių daržovių: žaliųjų agurkėlių, sultingų morkyčių, ilgalaiškių svogūnėlių, pūstažandžių moliūgų, raudonskruosčių burokėlių, dailiųjų žirniukų ir pupyčių.

Sulaukėme ir atsiliepimo apie vykusią šventę:

„Vaikų kelias prasideda tėvų namuose, tačiau darželis padeda šeimai ugdyti vaiką.Tik Jūsų pedagogai dėka, mūsų atžalos į pasaulį žvelgia pasitikinčiomis ir žavesio pilnomis akimis.

Dėkoju asmeniškai savo ir „Kiškučių“ grupės tėvelių vardu, už gražiai organizuojamas darželio šventes, nieko nėra mieliau, kaip matyti iš laimės spindinčias mažylių akis, ir tada supranti, kiek auklėtojos įdėjo pastangų, darbo, laiko, kad pasiekti tokių rezultatų.“

Mama Sandra Marčiulynienė


Organizatoriai

 

Paskelbta: 2019-05-24

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija