Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Pavasario šventė „Daržovių lysvėje užderėjo...“

Š. m. gegužės 22 d. 17.00 val. visa vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ bendruomenė sugužėjo į pavasario šventę „Daržovių lysvėje užderėjo...“, kuri vyko Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centre. Visi susirinkę tikrai įsitikino, kad Zosė ir Antosė daržo lysvelėse užaugino daug įvairių daržovių: žaliųjų agurkėlių, sultingų morkyčių, ilgalaiškių svogūnėlių, pūstažandžių moliūgų, raudonskruosčių burokėlių, dailiųjų žirniukų ir pupyčių.

Sulaukėme ir atsiliepimo apie vykusią šventę:

„Vaikų kelias prasideda tėvų namuose, tačiau darželis padeda šeimai ugdyti vaiką.Tik Jūsų pedagogai dėka, mūsų atžalos į pasaulį žvelgia pasitikinčiomis ir žavesio pilnomis akimis.

Dėkoju asmeniškai savo ir „Kiškučių“ grupės tėvelių vardu, už gražiai organizuojamas darželio šventes, nieko nėra mieliau, kaip matyti iš laimės spindinčias mažylių akis, ir tada supranti, kiek auklėtojos įdėjo pastangų, darbo, laiko, kad pasiekti tokių rezultatų.“

Mama Sandra Marčiulynienė


Organizatoriai

 

Paskelbta: 2019-05-24

 
 

Gerb tėveliai,

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ nuo 2020 m. kovo 30 d. pradeda vykdyti mokymo procesą nuotoliniu būdu. Elektroniniame dienyne „Mūsų darželis“ bus patalpintos dienos užduotys, teikiamos konsultacijos. Linkiu sėkmės ir supratimo.

Direktorė Irena Bučinskienė