Ankstesni mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

 
 

Pavasario šventė „Daržovių lysvėje užderėjo...“

Š. m. gegužės 22 d. 17.00 val. visa vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ bendruomenė sugužėjo į pavasario šventę „Daržovių lysvėje užderėjo...“, kuri vyko Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centre. Visi susirinkę tikrai įsitikino, kad Zosė ir Antosė daržo lysvelėse užaugino daug įvairių daržovių: žaliųjų agurkėlių, sultingų morkyčių, ilgalaiškių svogūnėlių, pūstažandžių moliūgų, raudonskruosčių burokėlių, dailiųjų žirniukų ir pupyčių.

Sulaukėme ir atsiliepimo apie vykusią šventę:

„Vaikų kelias prasideda tėvų namuose, tačiau darželis padeda šeimai ugdyti vaiką.Tik Jūsų pedagogai dėka, mūsų atžalos į pasaulį žvelgia pasitikinčiomis ir žavesio pilnomis akimis.

Dėkoju asmeniškai savo ir „Kiškučių“ grupės tėvelių vardu, už gražiai organizuojamas darželio šventes, nieko nėra mieliau, kaip matyti iš laimės spindinčias mažylių akis, ir tada supranti, kiek auklėtojos įdėjo pastangų, darbo, laiko, kad pasiekti tokių rezultatų.“

Mama Sandra Marčiulynienė


Organizatoriai

 

Paskelbta: 2019-05-24

 
 

Dėl sutikimo reorganizuoti Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos savivaldybės Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinę mokyklą, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinę mokyklą, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinę mokyklą prijungiant jas prie Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašo projektui

____________________________________________________________

Gerb. Tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 2020 metais skirtą 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Šiais metais iki gegužės 3 d. taip pat Jūsų prašome skirti 1,2 proc. GPM vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“.

Administracija

____________________________________________________________

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė