Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

„Ančiukų“ grupės ugdytinių patyriminė ugdomoji veikla

Kiek įdomaus gamtos ir žmonių rankomis sukurtoje mus supančioje aplinkoje! Tik dairykis, pamatyk, džiaukis, tyrinėk. Tai ir tyrinėjome. Apvaikščiojom šalia vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ esantį buvusios Kazlų Rūdos girininkijos kiemą. Radom žvynabudžių, kazlėkų šeimynas. Grybus skaičiavome ir saugojome. Dvylika didžiausių pušų suskaičiavome, be grėbliukų beržų lapus sugrėbėme...

Einant tyrinėti interaktyvių grindų, esančių „Voveraičių“ grupėje, padus gerai pakuteno „Malūnėlių“ grupės įrengtas rudeninis refleksoterapinis mini takelis. Jis vaikams suteikė daug džiugių emocijų ir naujų potyrių. Puikiai nusiteikę jauniesiems „Voveraičių“ grupės draugams, padeklamavome gražių eilėraščių, o pirmą kartą išbandydami interaktyvias grindis žaidėme smagius, judrius edukacinius žaidimus.


Roma Jasulaitienė, „Ančiukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 

Paskelbta: 2018-11-16

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė