Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Paroda „Pirmieji daržovių daigeliai“, skirta pasaulinei Žemės dienai paminėti

„Voveraičių“ ir „Boružėlių“ grupių IU mokytojos 2019 m. kovo 18-22 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ organizavo parodą „Pirmieji daržovių daigeliai“, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti. Visų grupių ugdytiniai kartu su IU mokytojomis jau kovo mėnesio pradžioje sėjo, laistė, augino ir puoselėjo įvairias daržoves. Rezultatas tiesiog puikus! „Žalioji parodėlė“: su vešliais svogūnais, ūsus raitančiais žirniais, į dangų besistiebiančiomis pupelėmis, subujojusiais burokais ir morkomis, nedrąsiai lendančiais agurkais ir besikerojančiais moliūgais, labai papuošė ir pagyvino mūsų vaikų lopšelį-darželį. O stendus, IU mokytojos papuošė grupiniais darbais, kuriuose atsispindi mūsų visų Žemė.


Angelė Paliokienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Paskelbta: 2019-03-25

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija