Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Vaikų futbolo šventės „Futbolas mus vienija!“ aidai

Vos prieš pora dienų, balandžio 10-ąją, sporto centro salę ir jos prieigas užtvindė vaikų klegesys, nuo pat ryto visur liejosi futbolo aistros. Tądien vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams skirta jau ne pirmus metus organizuota šventė „Futbolas mus vienija!“. Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ iniciatyva surengtas reginys subūrė per 60 mažųjų potencialių futbolininkų ne tik vaikų lopšelio-darželio, bet ir iš Kazlų Rūdos pradinės mokyklos bei „Elmos“ mokyklos-darželio. Ši puiki šventė tik įrodo, kad futbolas Kazlų Rūdoje yra sporto šaka numeris vienas. Su kamuoliu draugauja ne tik jaunimas, ne tik brandaus amžiaus asmenys, bet futbolo sūkurys įtraukia ir mažiausius mūsų miestelio gyventojus. Tądien sporto centro salėje šio žaidimo teikiamomis emocijomis, aistringai palaikant mažiesiems sirgaliams, mėgavosi 13 Kazlų Rūdos komandų, trejose aikštelėse besivaržiusių tarpusavyje 3x3 formato miniturnyre. „Futbolas mus vienija!“ renginio dalyvius sveikino vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ direktorė I.Bučinskienė. Vaikų pasirinkimu žaisti futbolą džiaugėsi Kazlų Rūdos „Šilo“ vadovas A.Raškauskas.

Po visuomenės sveikatos stiprinimo ir priežiūros specialistės A.Barkauskaitės pravestos mankštelės, išjudinusios visas komandas ir jų aistruolius, visi netrukus pasinėrė į futbolo oazę. Tądien pralaimėjusių nebuvo - visus vienijo futbolas. Tiek šio žaidimo aikštėje pasinėrę į aistras mažieji futbolininkai, tiek jų aistruoliai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais saldžiaisiais prizais, visi, prisilietę prie populiariausio žaidimo pasaulyje, pasidabino medaliukais.


 

Paskelbta: 2019-04-12

 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė