Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Ančiukai“ tyrinėja

Kaip gerai, kad prisnigo ir pašalo. Visur balta. O mes sausio antrą savaitę sugalvojome patyrinėti: nuspalvinti vandenį ir į šaltą, baltą sniegą indelius sustačius lauke per naktį palikti. Pavyko! Spalvoti ledai!

Į grupę atnešto sniego šaltumą neliesdami plikomis rankomis (saugojome save, kad nesusirgtume) tikrinome. Sniegą papuošėme iš lauko atsineštais spalvotais ledukais, kurie grupėje pamažu ėmė tirpti. Vaikai net „Su gimimo diena“ uždainavo, nes ledukai kaip spalvotos žvakutės atrodė.

O po savaitgalio iš grupėje palikto „Snieginio-ledinio torto“ liko tik nenusakomos spalvos vanduo. Ir visai jau nešaltas (patikrinom). Nupylus vandenį ant indo dugno naudotų dažymui spalvų vaivorykštė pasimatė. Buvo visiems įdomu. Įgijome žinių ir gerų emocijų.


R. Jasulaitienė, IU mokytoja

 

Paskelbta: 2019-01-18

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija