Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Ančiukai“ tyrinėja

Kaip gerai, kad prisnigo ir pašalo. Visur balta. O mes sausio antrą savaitę sugalvojome patyrinėti: nuspalvinti vandenį ir į šaltą, baltą sniegą indelius sustačius lauke per naktį palikti. Pavyko! Spalvoti ledai!

Į grupę atnešto sniego šaltumą neliesdami plikomis rankomis (saugojome save, kad nesusirgtume) tikrinome. Sniegą papuošėme iš lauko atsineštais spalvotais ledukais, kurie grupėje pamažu ėmė tirpti. Vaikai net „Su gimimo diena“ uždainavo, nes ledukai kaip spalvotos žvakutės atrodė.

O po savaitgalio iš grupėje palikto „Snieginio-ledinio torto“ liko tik nenusakomos spalvos vanduo. Ir visai jau nešaltas (patikrinom). Nupylus vandenį ant indo dugno naudotų dažymui spalvų vaivorykštė pasimatė. Buvo visiems įdomu. Įgijome žinių ir gerų emocijų.


R. Jasulaitienė, IU mokytoja

 

Paskelbta: 2019-01-18

 
 

Dėmesio!

Šių metų sausio 23 d. (ketvirtadienį) 17.15 val. visus bendruomenės narius kviečiame į susitikimą su darbo grupės atstovais, atsakingais už Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų pertvarką.


Susitikimas vyks salėje ___________________________________________________________

Dėmesio!

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ nevykdys ikimokyklinio ugdymo programos (bus uždarytas) nuo 2020 m. liepos 27 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. (Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 20 d. sprendimu Nr. TS-1).

Direktorė