Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Advento rytmečiai

„...Adventas - laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš šv. Kalėdas. Nuostabus ir sklidinas giliausios prasmės laikas, kuriame įprasminame savo kasdienybę Kristaus gimimo laukimu.

Adventas mums duotas tam, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulinat save, augant dvasia, sėjant aplink save tikrumą, gėrį, meilę ir grožį, paremtus tikėjimu ir viltimi...“ (kun. R. Doveika)

Vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ 2018 m. gruodžio 7, 14 ir 21 dienomis salėje, vietoj rytinės diskotekos, buvo organizuojami trumpi „Adventiniai rytmečiai“, kurių metu pynėme simbolinį Adventinį vainiką, prisiminėme laikus kai nebuvo elektros ir mūsų seneliai pasišviesdavo tik žibalinėmis lempomis,giedojome giesmeles, bendravome su Klebonu ir susikaupę laukėme šv. Kalėdų stebuklo.


Administracijos informacija

 

Paskelbta: 2018-12-31

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija