Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Sporto ir sveikatos šventė "Sporto banga per Lietuvą 2018"

Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio "Pušelė" bendruomenė kartu su Kazlų Rūdos pradinės mokyklos, mokyklos-darželio "Elma" ir "Saulės" mokyklos ugdytiniais ir pedagogais, 2018 m. balandžio 20 d. Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre organizavo sporto ir sveikatos šventę "Sporto banga per Lietuvą". Prie šventės organizavimo prisidėjo Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kazlų Rūdos sporto centro darbuotojai. Šios šventės tikslas buvo - propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją tarp savivaldybių bendruomenių, vienyti sveikatą stiprinančias mokyklas savivaldybėje, skatinti ugdytinių pasitikėjimą savo galimybėmis, stiprinti sveikatą ir kurti sveikatai palankią aplinką. Į šventę susirinkę vaikai, buvo pilni teigiamų emocijų, noro draugiškai parungtyniauti, pabendrauti ir gerai praleisti laiką. Susirinkusius dalyvius pasveikino Erika Motiejauskienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Irena Bučinskienė, Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio "Pušelė" direktorė ir Lina Laužaitienė, Kazlų Rūdos pradinės mokyklos direktorė. Šventės metu ugdytiniai mankštinosi, linksmai žaidė futboliuką, judrius ir ramius žaidimus, dalyvavo estafetėse, ištroškusieji galėjo atsigaivinti beržų sula. Šventę vainikavo dalyvavusių komandų apdovanojimai padėkos raštais ir sveikomis vaišėmis - raudonskruosčiais obuoliais.

Angelė Paliokienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Paskelbta: 2018-04-30

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė