Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Dalyvavome projekte "Kaip surasti Lietuvą 2018?"

Dalyvavome Lietuvos ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų (5-6 m.) interaktyvaus pilietiškumo ugdymo projekte "Kaip surasti Lietuvą 2018?" Projekto tikslas - ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų pilietiškumą bei tautinį ir kultūrinį tapatumą, patriotinius jausmus tėvynei, plėsti vaikų supratimą apie Lietuvą. Projektas buvo organizuojamas trimis etapais. I projekto etapo metu su "Voveraičių" ir "Boružėlių" grupių ugdytiniais nagrinėjome Tėvynės temas, įvairiais būdais tyrinėjome, stebėjome, rinkome informaciją apie Lietuvą, savo artimiausią aplinką, jos pagrindu kūrėme kūrybinius darbus, įgyvendinome sumanymus, kūrėme aplinką, mokėmės dainų, eilėraščių tėvynės tema, gaminome tautinę atributiką ir kt. II projekto etapo metu organizavome interaktyvią viktoriną "Kaip surasti Lietuvą 2018?". 2017-02-15 10.00 val. internetinio ryšio pagalba bendravome su Kauno mokyklos-darželio "Šviesa" ugdytiniais ir jų auklėtojomis. Vieni kitiems dainavome, pasakojome apie gimtąjį miestą ir uždavėme po tris klausimus apie Tėvynę. III projekto etapo metu dalinomės savo įspūdžiais ir mintimis apie vykusį projektą. Projektas buvo įdomus, naudingas ir suteikiantis daug džiugių emocijų.

Jolita Kasperavičienė, "Boružėlių" grupės vyr. auklėtoja

 

Paskelbta: 2018-01-21

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė