Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Dalyvavome projekte "Kaip surasti Lietuvą 2018?"

Dalyvavome Lietuvos ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų (5-6 m.) interaktyvaus pilietiškumo ugdymo projekte "Kaip surasti Lietuvą 2018?" Projekto tikslas - ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų pilietiškumą bei tautinį ir kultūrinį tapatumą, patriotinius jausmus tėvynei, plėsti vaikų supratimą apie Lietuvą. Projektas buvo organizuojamas trimis etapais. I projekto etapo metu su "Voveraičių" ir "Boružėlių" grupių ugdytiniais nagrinėjome Tėvynės temas, įvairiais būdais tyrinėjome, stebėjome, rinkome informaciją apie Lietuvą, savo artimiausią aplinką, jos pagrindu kūrėme kūrybinius darbus, įgyvendinome sumanymus, kūrėme aplinką, mokėmės dainų, eilėraščių tėvynės tema, gaminome tautinę atributiką ir kt. II projekto etapo metu organizavome interaktyvią viktoriną "Kaip surasti Lietuvą 2018?". 2017-02-15 10.00 val. internetinio ryšio pagalba bendravome su Kauno mokyklos-darželio "Šviesa" ugdytiniais ir jų auklėtojomis. Vieni kitiems dainavome, pasakojome apie gimtąjį miestą ir uždavėme po tris klausimus apie Tėvynę. III projekto etapo metu dalinomės savo įspūdžiais ir mintimis apie vykusį projektą. Projektas buvo įdomus, naudingas ir suteikiantis daug džiugių emocijų.

Jolita Kasperavičienė, "Boružėlių" grupės vyr. auklėtoja

 

Paskelbta: 2018-01-21

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija