Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija "Globokime paukštelius ir žvėrelius"

Š. m. sausio 15-19 dienomis Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyko savaitės veiklos akcija "Globokime paukštelius ir žvėrelius". Sausio 15 d. ryte, sušalę ir alkanos, visas grupes aplankė Zylutė ir Kiškienė. Jos pasiguodė vaikams, kad lauke labai šalta, jų maisto atsargos jau visai baigiasi. Kadangi žemę užklojo sniegas ir sukaustė šaltis, žiemojantys paukšteliai ir žvėreliai sunkiai susiranda maisto. Zylutė ir Kiškienė paprašė vaikų lopšelio-darželio "Pušelė" bendruomenės joms padėti išgyventi žiemos laikotarpį, atnešti iš namų daržovių, grūdų, sėklų. Antradienį grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis gamino darbelius savaitės tematiką. Prie akcijos pakvietė prisidėti ir ugdytinių tėvelius, jų paprašė padėti sukurti leidinį "Aš pažįstu ir globoju Lietuvoje žiemojančius paukštelius ir žvėrelius". "Žuvyčių", "Boružėlių" grupių ugdytiniai, bei viena "Malūnėlių" grupės ugdytinė vyko į VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio, Informacinį centrą (Miško muziejų), kur įdomią ir išsamią informaciją apie muziejaus eksponatus pateikė Informacinio centro vadovas R. Rutkauskas. Trečiadienį "Voveraičių" ir "Malūnėlių" grupių ugdytiniai aplankė vaikų lopšelio-darželio "Pušelė" teritorijoje esančias lesyklėles, į jas pribėrė paukšteliams grūdų ir sėklų. Visų grupių auklėtojos kartu su ugdytiniais apžiūrėjo leidinio, "Aš pažįstu ir globoju Lietuvoje žiemojančius paukštelius ir žvėrelius" ekspoziciją, kuri buvo iškabintą vaikų lopšelio-darželio "Pušelė" koridoriuje. Ketvirtadienį atvykusiam Kazlų Rūdos girininkijos girininkui A. Kazakevičiui visų grupių vaikai kartu su auklėtojomis perdavė suneštas lauktuves miško draugams. Jas sukrauti į automobilį padėjo "Žuvyčių" grupės ugdytiniai. Penktadienį akciją užbaigė linksma diskoteka salėje "Paukštelių ir žvėrelių linksmybės". Pasilinksminus Kiškienė nuoširdžiai dėkojo visiems dalyvavusiems akcijoje ir išdalino atneštas lauktuves - džiovintas spanguoles.

"Kiškučių" grupės auklėtojos

 

Paskelbta: 2018-01-20

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija