Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“

Sausio 16-21 dienomis Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“. Sausio 16 d. ryte, sušalę ir alkani, visas grupes aplankė Zylutė ir trys Kiškučiai. Jie guodėsi vaikams, kad lauke labai šalta, jie neranda jokio maisto ir prašė padėti išgyventi žiemos laikotarpiu, atnešti iš namų daržovių, grūdų, sėklų. Pakvietė aktyviai dalyvauti savaitės veiklos akcijoje. Antradienį grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis gamino darbelius parodai „Ištieskime pagalbos ranką“, kuri buvo eksponuojama vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai vyko į VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos, „Miško muziejų – informacinį centrą“, kur įdomią ir išsamią informaciją apie muziejaus eksponatus pateikė R. Rutkauskas. Trečiadienį visos grupės lankė piešinių, darbelių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. Išėję į lauką, ugdytiniai pribėrė paukšteliams grūdų ir sėklų, į vaikų lopšelio-darželio teritorijoje esančias lesyklėles. Ketvirtadienį atvykusiam Kazlų Rūdos girininkijos girininkui A. Kazakevičiui „Kiškučių“ grupės auklėtoja su ugdytiniais į automobilį sukrovė surinktas vaišes žvėreliams. Penktadienį akciją užbaigė linksma diskoteka salėje „Paukštelių ir žvėrelių linksmybės“.

„Kiškučių“ grupės auklėtoja Eglė Baltrušaitienė

 

Paskelbta: 2017-01-18

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė