Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“

Sausio 16-21 dienomis Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“. Sausio 16 d. ryte, sušalę ir alkani, visas grupes aplankė Zylutė ir trys Kiškučiai. Jie guodėsi vaikams, kad lauke labai šalta, jie neranda jokio maisto ir prašė padėti išgyventi žiemos laikotarpiu, atnešti iš namų daržovių, grūdų, sėklų. Pakvietė aktyviai dalyvauti savaitės veiklos akcijoje. Antradienį grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis gamino darbelius parodai „Ištieskime pagalbos ranką“, kuri buvo eksponuojama vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai vyko į VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos, „Miško muziejų – informacinį centrą“, kur įdomią ir išsamią informaciją apie muziejaus eksponatus pateikė R. Rutkauskas. Trečiadienį visos grupės lankė piešinių, darbelių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. Išėję į lauką, ugdytiniai pribėrė paukšteliams grūdų ir sėklų, į vaikų lopšelio-darželio teritorijoje esančias lesyklėles. Ketvirtadienį atvykusiam Kazlų Rūdos girininkijos girininkui A. Kazakevičiui „Kiškučių“ grupės auklėtoja su ugdytiniais į automobilį sukrovė surinktas vaišes žvėreliams. Penktadienį akciją užbaigė linksma diskoteka salėje „Paukštelių ir žvėrelių linksmybės“.

„Kiškučių“ grupės auklėtoja Eglė Baltrušaitienė

 

Paskelbta: 2017-01-18

 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija