Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Lai pildosi svajonės...

Lapkritis užleido vietą gruodžiui, žemę pradėjo dengti sniego paklotas. Šis laikas pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Pradėjome apie keturias savaites trunkantį adventą, kuris parengia mus švęsti Įsikūnijimo slėpinį, Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Adventas – laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Bažnyčia kviečia įprasminti Kristaus gimimo laukimą gyvenant ir išgyvenant vidinio susikaupimo džiaugsmą, maldos, gerų darbų darymo laiką.

Gruodžio 14 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo adventiniame susikaupimo vakare Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje. Bažnyčioje visus maloniai pasitiko klebonas R. Janušauskas. Kiekvienos grupės auklėtojos kartu su ugdytiniais nešė angelus ir uždegtas žvakeles, į kuriuos sudėjo savo svajones. Visi susirinkę mąstė, meldėsi, giedojo. Vakarą užbaigėme bendra giesme. Tikrai verta pagalvoti, ką kilnaus ir gražaus nuveikti per adventą, kad išgyventume tikrąsias Kalėdas. Šios šventės tebūna pilnos tikėjimo, ramybės, pasiaukojimo ir Dievo artumo.

Dėkojame Kazlų Rūdos klebonui R. Janušauskui už išgyventą vidinio susikaupimo džiaugsmą, šiltą ir jaukų priėmimą ir visiems dalyvavusiems vakare.

 

Paskelbta: 2016-12-20

 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė