Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Rugsėjo 1-osios šventė „Atkeliauja lašeliai“

...Pasibaigus vasarėlei, atkeliavo rudenėlis...

Rugsėjo 1-osios šventė sukvietė visus visus, didelius ir mažus į lopšelio-darželio „Pušelė“ kiemą. Mus aplankė ir pasveikino svečiai: Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narės V. Klimienė ir R. Vinikienė, Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus širdies parapijos klebonas bei Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyresnioji specialistė R. Pleseckienė. Su džiugia nuotaika į sceną žengė „Kiškučių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis (Rasa Lukavičiene ir Danute Janulevičiene). Linksmai prisiminus prabėgusią vasarą, pasveikinome ir atėjusį rudenėlį.

Tad scenoje pasigirdus melodijai apie lietaus lašelius (dainelė „Lašeliai“ aut. ž. ir m. A. Borisevičius), pasirodė „Lašelis“ (auklėtoja Jolita Kasperavičienė) ir „Lašiukai“ („Kiškučių“ gr. vaikučiai). Linksmai prisistatę pažadėjo pas mus pabūti visus mokslo metus ir parodyti savo sugebėjimus.

Lopšelio-darželio direktorė I. Bučinskienė pasveikino su prasidėjusiais mokslo metais ir svečiams pasiūlė atsigerti tyro šaltinio vandens. Šiais mokslo metais bus vykdomas projektas „Vanduo“.

Šventė baigėsi, prasideda darbai, darbeliai.

Sėkmės visiems!

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė