Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Rugsėjo 1-osios šventė „Atkeliauja lašeliai“

...Pasibaigus vasarėlei, atkeliavo rudenėlis...

Rugsėjo 1-osios šventė sukvietė visus visus, didelius ir mažus į lopšelio-darželio „Pušelė“ kiemą. Mus aplankė ir pasveikino svečiai: Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narės V. Klimienė ir R. Vinikienė, Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus širdies parapijos klebonas bei Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyresnioji specialistė R. Pleseckienė. Su džiugia nuotaika į sceną žengė „Kiškučių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis (Rasa Lukavičiene ir Danute Janulevičiene). Linksmai prisiminus prabėgusią vasarą, pasveikinome ir atėjusį rudenėlį.

Tad scenoje pasigirdus melodijai apie lietaus lašelius (dainelė „Lašeliai“ aut. ž. ir m. A. Borisevičius), pasirodė „Lašelis“ (auklėtoja Jolita Kasperavičienė) ir „Lašiukai“ („Kiškučių“ gr. vaikučiai). Linksmai prisistatę pažadėjo pas mus pabūti visus mokslo metus ir parodyti savo sugebėjimus.

Lopšelio-darželio direktorė I. Bučinskienė pasveikino su prasidėjusiais mokslo metais ir svečiams pasiūlė atsigerti tyro šaltinio vandens. Šiais mokslo metais bus vykdomas projektas „Vanduo“.

Šventė baigėsi, prasideda darbai, darbeliai.

Sėkmės visiems!

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 

Dėmesio!

Šių metų sausio 23 d. (ketvirtadienį) 17.15 val. visus bendruomenės narius kviečiame į susitikimą su darbo grupės atstovais, atsakingais už Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų pertvarką.


Susitikimas vyks salėje ___________________________________________________________

Dėmesio!

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ nevykdys ikimokyklinio ugdymo programos (bus uždarytas) nuo 2020 m. liepos 27 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. (Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 20 d. sprendimu Nr. TS-1).

Direktorė