Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Rugsėjo 1-osios šventė „Atkeliauja lašeliai“

...Pasibaigus vasarėlei, atkeliavo rudenėlis...

Rugsėjo 1-osios šventė sukvietė visus visus, didelius ir mažus į lopšelio-darželio „Pušelė“ kiemą. Mus aplankė ir pasveikino svečiai: Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narės V. Klimienė ir R. Vinikienė, Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus širdies parapijos klebonas bei Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyresnioji specialistė R. Pleseckienė. Su džiugia nuotaika į sceną žengė „Kiškučių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis (Rasa Lukavičiene ir Danute Janulevičiene). Linksmai prisiminus prabėgusią vasarą, pasveikinome ir atėjusį rudenėlį.

Tad scenoje pasigirdus melodijai apie lietaus lašelius (dainelė „Lašeliai“ aut. ž. ir m. A. Borisevičius), pasirodė „Lašelis“ (auklėtoja Jolita Kasperavičienė) ir „Lašiukai“ („Kiškučių“ gr. vaikučiai). Linksmai prisistatę pažadėjo pas mus pabūti visus mokslo metus ir parodyti savo sugebėjimus.

Lopšelio-darželio direktorė I. Bučinskienė pasveikino su prasidėjusiais mokslo metais ir svečiams pasiūlė atsigerti tyro šaltinio vandens. Šiais mokslo metais bus vykdomas projektas „Vanduo“.

Šventė baigėsi, prasideda darbai, darbeliai.

Sėkmės visiems!

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija