Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Rudenėlio dosnumėlis“ savaitės veiklos akcija

Traukia laikas spalvų dainą
Rudenėlis čion ateina
Dėdė derlius skuba, neša
Su gėrybėmis džiaugsmo lašą
Tapdamas tikru draugu,
Kad tik būtų mums smagu!

Ruduo – tai ne tik puikių akimirkų, gamtos pažinimo, bet ir derliaus nuėmimo metas. Tad paskutinės daržo ir sodo gėrybės įsitaisė rūsiuose, na, o pačios linksmiausios daržovės „atkeliavo“ į savaitės veiklos akciją „Rudenėlio dosnumėlis“. Visą savaitę mūsų lopšelyje-darželyje vyravo linksma, šilta nuotaika, buvo organizuojamos įvairios veiklos.

Pagrindinis akcijos tikslas – turtinti ir plėsti vaikų žinias apie Lietuvoje auginamas daržoves.

Visa tai buvo pasiekta dainuojant daineles, žaidžiant žaidimus, menant mįsles, klausant deklamuojamų eilėraščių apie daržoves, organizuojant rudens gėrybių darbelių parodą.

Vaikai žino „Kas dirbo, netingėjo, tam pilnas daržas užderėjo“.

Ugdytiniai buvo pasipuošę: morkas, agurkus, burokus, pomidorus, moliūgus, kopūstus imituojančiais rūbais ar daržovių akcentais. Kiekviena grupė pristatė savo pasirinktą daržovę skambiu, nuotaikingu eilėraščiu, dainele, žaidimu ir net inscenizacija. Lopšelio-darželio koridoriuje vyko paroda „Daržovės stiklainiuose“. Akcijos organizatorės džiaugiasi nuoširdžiu visos lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimu, kuris suteikė daug džiugių ir malonių emocijų.

Kviečiame pasidžiaugti akcijos renginių akimirkomis.

Auklėtoja metodininkė Violeta Nemkevičienė

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija