Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Rudenėlio dosnumėlis“ savaitės veiklos akcija

Traukia laikas spalvų dainą
Rudenėlis čion ateina
Dėdė derlius skuba, neša
Su gėrybėmis džiaugsmo lašą
Tapdamas tikru draugu,
Kad tik būtų mums smagu!

Ruduo – tai ne tik puikių akimirkų, gamtos pažinimo, bet ir derliaus nuėmimo metas. Tad paskutinės daržo ir sodo gėrybės įsitaisė rūsiuose, na, o pačios linksmiausios daržovės „atkeliavo“ į savaitės veiklos akciją „Rudenėlio dosnumėlis“. Visą savaitę mūsų lopšelyje-darželyje vyravo linksma, šilta nuotaika, buvo organizuojamos įvairios veiklos.

Pagrindinis akcijos tikslas – turtinti ir plėsti vaikų žinias apie Lietuvoje auginamas daržoves.

Visa tai buvo pasiekta dainuojant daineles, žaidžiant žaidimus, menant mįsles, klausant deklamuojamų eilėraščių apie daržoves, organizuojant rudens gėrybių darbelių parodą.

Vaikai žino „Kas dirbo, netingėjo, tam pilnas daržas užderėjo“.

Ugdytiniai buvo pasipuošę: morkas, agurkus, burokus, pomidorus, moliūgus, kopūstus imituojančiais rūbais ar daržovių akcentais. Kiekviena grupė pristatė savo pasirinktą daržovę skambiu, nuotaikingu eilėraščiu, dainele, žaidimu ir net inscenizacija. Lopšelio-darželio koridoriuje vyko paroda „Daržovės stiklainiuose“. Akcijos organizatorės džiaugiasi nuoširdžiu visos lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimu, kuris suteikė daug džiugių ir malonių emocijų.

Kviečiame pasidžiaugti akcijos renginių akimirkomis.

Auklėtoja metodininkė Violeta Nemkevičienė

 
 
 

Gerb. tėveliai,

Prašau patvirtinti, per gegužės mėnesį, kad vaikas lankys vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Patvirtinimus siųsti į elektroninį paštą info@krpusele.lt pagal pateiktą formą.   Forma>>

Direktorė Irena Bučinskienė

___________________________________________________

Gerb. Tėveliai,

Nuo š. m. gegužės 18 d. galima pradėti lankyti vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Išimtis tiems, kurie serga lėtinėmis ligomis. Siūlau visiems, galintiems išsiversti be vaikų lopšelio-darželio paslaugų, dėl vaikų saugumo, pasilikti namuose. 10 eurų mokestis karantino metu nebus skaičiuojamas. Tiems, kam tikrai reikia vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ paslaugų, prašau skubiai registruotis el. paštu: info@krpusele.lt

Informaciją, darbo valandomis (nuo 9.00 iki 17.00 val.), teikia direktorė tel. nr. 8-614-09781.

Direktorė Irena Bučinskienė