Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

„Rudenėlio dosnumėlis“ savaitės veiklos akcija

Traukia laikas spalvų dainą
Rudenėlis čion ateina
Dėdė derlius skuba, neša
Su gėrybėmis džiaugsmo lašą
Tapdamas tikru draugu,
Kad tik būtų mums smagu!

Ruduo – tai ne tik puikių akimirkų, gamtos pažinimo, bet ir derliaus nuėmimo metas. Tad paskutinės daržo ir sodo gėrybės įsitaisė rūsiuose, na, o pačios linksmiausios daržovės „atkeliavo“ į savaitės veiklos akciją „Rudenėlio dosnumėlis“. Visą savaitę mūsų lopšelyje-darželyje vyravo linksma, šilta nuotaika, buvo organizuojamos įvairios veiklos.

Pagrindinis akcijos tikslas – turtinti ir plėsti vaikų žinias apie Lietuvoje auginamas daržoves.

Visa tai buvo pasiekta dainuojant daineles, žaidžiant žaidimus, menant mįsles, klausant deklamuojamų eilėraščių apie daržoves, organizuojant rudens gėrybių darbelių parodą.

Vaikai žino „Kas dirbo, netingėjo, tam pilnas daržas užderėjo“.

Ugdytiniai buvo pasipuošę: morkas, agurkus, burokus, pomidorus, moliūgus, kopūstus imituojančiais rūbais ar daržovių akcentais. Kiekviena grupė pristatė savo pasirinktą daržovę skambiu, nuotaikingu eilėraščiu, dainele, žaidimu ir net inscenizacija. Lopšelio-darželio koridoriuje vyko paroda „Daržovės stiklainiuose“. Akcijos organizatorės džiaugiasi nuoširdžiu visos lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimu, kuris suteikė daug džiugių ir malonių emocijų.

Kviečiame pasidžiaugti akcijos renginių akimirkomis.

Auklėtoja metodininkė Violeta Nemkevičienė

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė