Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Įgyvendinome projektą „Augame stiprūs ir sveiki“

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ vykdė projektą „Augame stiprūs ir sveiki“, kuris buvo finansuotas iš Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projektas yra tęstinis, integralus, pritaikytas prie mūsų vaikų lopšelio-darželio metinės veiklos programos, bei Ikimokyklinio ugdymo turinio programos „Žingsneliai“. Projektas yra realizuojamas lauke ir salėje per žaidimus kūno kultūros valandėlių, korekcinės kūno kultūros užsiėmimų (nedrąsiems, turintiems laikysenos sutrikimų vaikams) metu.

Iš projektui skirtų lėšų (600 Eur) įsigijome: 2 dviratukus, triratukus, 3 paspirtukus, traktorių su priekaba, 2 medinius balansinius dviračius, 3 medinius paspirtukus-arkliukus, 3 paspirtukus-motorolerius, šokdynes ir kamuoliukų gaudykles.

Lauke ir salėje vaikai labai noriai mokosi važinėti, mokantys važinėja su dviratukais, triratukais, balansiniais dviratukais ir paspirtukais. Žaislines kamuoliukų gaudykles ir šokdynes naudojame ir salėje, o šiltuoju metų laiku lauke.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija