Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Įgyvendinome projektą „Augame stiprūs ir sveiki“

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ vykdė projektą „Augame stiprūs ir sveiki“, kuris buvo finansuotas iš Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projektas yra tęstinis, integralus, pritaikytas prie mūsų vaikų lopšelio-darželio metinės veiklos programos, bei Ikimokyklinio ugdymo turinio programos „Žingsneliai“. Projektas yra realizuojamas lauke ir salėje per žaidimus kūno kultūros valandėlių, korekcinės kūno kultūros užsiėmimų (nedrąsiems, turintiems laikysenos sutrikimų vaikams) metu.

Iš projektui skirtų lėšų (600 Eur) įsigijome: 2 dviratukus, triratukus, 3 paspirtukus, traktorių su priekaba, 2 medinius balansinius dviračius, 3 medinius paspirtukus-arkliukus, 3 paspirtukus-motorolerius, šokdynes ir kamuoliukų gaudykles.

Lauke ir salėje vaikai labai noriai mokosi važinėti, mokantys važinėja su dviratukais, triratukais, balansiniais dviratukais ir paspirtukais. Žaislines kamuoliukų gaudykles ir šokdynes naudojame ir salėje, o šiltuoju metų laiku lauke.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė