Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Sveikatos diena

Balandžio 9 d. mūsų vaikų lopšelio-darželio salėje vyko Sveikatos dienos šventė, kuri šiemet buvo skirta burnos ertmės ir dantų priežiūrai.

Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo mus nuo daugelio ligų. Svarbu vaikus nuo pat mažų dienų mokyti tinkamos burnos ertmės higienos įpročių bei įgūdžių.

Šventės metu vaikučiai kartu su Visuomenės sveikatos priežiūros specialiste prisiminė, kad dantukams kenkia saldumynai, rūgštūs produktai, labai kietų produktų kramtymas. Pavalgius, po kiekvieno maitinimo reikia burną praskalauti šiltu vandeniu. Naudojant dantų maketą ir šepetėlį rodė kaip reikia taisyklingai valytis dantis. Keletas ugdytinių parodė kaip namuose valosi dantukus. Vaikai papasakojo, kad dantukus valo 2 kartus per dieną su dantų pasta ir šepetėliu, pavalgę skalauja burnytes, buvo net tokių vaikučių, kurie sakė, kad dantukus skalauja specialiu skysčiu.

Po trumpos informacijos apie dantukų priežiūrą, vaikai žiūrėjo filmuką apie Bakteriuką ir Duoniuką.

Judesio korekcijos pedagogė Aušrelė Vyšniauskienė Sveikatos dieną užbaigė linksmais žaidimais ir estafetėmis. Priešpiečiams visi vaikučiai, kaip vitaminų papildymą, gavo po kriaušę.

Prižiūrėkime dantukus, kad būtų sveiki, kad galėtume plačiai šypsotis ir kuo mažiau reikėtų eiti pas odontologą!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Bartkuvienė

 
 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė