Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“

Pirmąjį spalio savaitgalį, Lietuvos ornitologų draugija tradiciškai išlydi išskrendančius paukščius. Lietuvoje organizuojama Paukščių palydų šventė, kasmet sulaukia didelio Lietuvos gyventojų dėmesio. Paukščių palydos ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje jau tapo tradicine švente.

Prie šios gražios šventės prisijungė ir mūsų lopšelis-darželis. Paskutinėmis rugsėjo ir pirmomis spalio dienomis (09.29-10.03) vykdėme savaitės veiklos akciją „Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“. Šią savaitę vaikučiai grupėse daug kalbėjo apie Lietuvos margasparnius giesmininkus, klausėsi jų čiulbėjimo, dainavo apie juos daineles, mokėsi eilėraštukų, piešė, gamino paukštelių aprangas. Savaitės veiklos akciją baigėme spalio 3 d. šventiniu rytmečiu, kurio metu vaikučiai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus. Besibaigiant šventiniam rytmečiui į orą paleidome du heliu užpildytus balionus – „debesėlius“, kurie į šiltuosius kraštus išskraidino vaikų pagamintus, margintus popierinius paukštelius su vaikučių linkėjimais visiems išskrendantiems giesmininkams.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija