Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“

Pirmąjį spalio savaitgalį, Lietuvos ornitologų draugija tradiciškai išlydi išskrendančius paukščius. Lietuvoje organizuojama Paukščių palydų šventė, kasmet sulaukia didelio Lietuvos gyventojų dėmesio. Paukščių palydos ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje jau tapo tradicine švente.

Prie šios gražios šventės prisijungė ir mūsų lopšelis-darželis. Paskutinėmis rugsėjo ir pirmomis spalio dienomis (09.29-10.03) vykdėme savaitės veiklos akciją „Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“. Šią savaitę vaikučiai grupėse daug kalbėjo apie Lietuvos margasparnius giesmininkus, klausėsi jų čiulbėjimo, dainavo apie juos daineles, mokėsi eilėraštukų, piešė, gamino paukštelių aprangas. Savaitės veiklos akciją baigėme spalio 3 d. šventiniu rytmečiu, kurio metu vaikučiai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus. Besibaigiant šventiniam rytmečiui į orą paleidome du heliu užpildytus balionus – „debesėlius“, kurie į šiltuosius kraštus išskraidino vaikų pagamintus, margintus popierinius paukštelius su vaikučių linkėjimais visiems išskrendantiems giesmininkams.

 
 
 

Dėmesio!

Šių metų sausio 23 d. (ketvirtadienį) 17.15 val. visus bendruomenės narius kviečiame į susitikimą su darbo grupės atstovais, atsakingais už Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų pertvarką.


Susitikimas vyks salėje ___________________________________________________________

Dėmesio!

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ nevykdys ikimokyklinio ugdymo programos (bus uždarytas) nuo 2020 m. liepos 27 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. (Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 20 d. sprendimu Nr. TS-1).

Direktorė