Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

„Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“

Pirmąjį spalio savaitgalį, Lietuvos ornitologų draugija tradiciškai išlydi išskrendančius paukščius. Lietuvoje organizuojama Paukščių palydų šventė, kasmet sulaukia didelio Lietuvos gyventojų dėmesio. Paukščių palydos ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje jau tapo tradicine švente.

Prie šios gražios šventės prisijungė ir mūsų lopšelis-darželis. Paskutinėmis rugsėjo ir pirmomis spalio dienomis (09.29-10.03) vykdėme savaitės veiklos akciją „Paukščių išlydėtuvės į šiltuosius kraštus“. Šią savaitę vaikučiai grupėse daug kalbėjo apie Lietuvos margasparnius giesmininkus, klausėsi jų čiulbėjimo, dainavo apie juos daineles, mokėsi eilėraštukų, piešė, gamino paukštelių aprangas. Savaitės veiklos akciją baigėme spalio 3 d. šventiniu rytmečiu, kurio metu vaikučiai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus. Besibaigiant šventiniam rytmečiui į orą paleidome du heliu užpildytus balionus – „debesėlius“, kurie į šiltuosius kraštus išskraidino vaikų pagamintus, margintus popierinius paukštelius su vaikučių linkėjimais visiems išskrendantiems giesmininkams.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė