Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Dalyvavome renginyje „Paukščiai grįžta namo“

Š. m. kovo 27 d. mes - „Kiškučių“ grupės ugdytiniai Auksė Budvytytė ir Justas Žūkas su mama bei aš, grupės auklėtoja, Danutė Janulevičienė, kartu su Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos informacinio centro vadovu Redu Rutkausku vykome į Vilnių, kur vyko pavasario renginys „Paukščiai grįžta namo“. Ši ekskursija į Vilnių mums buvo prizas už laimėtą 1-ą vietą video filmukų konkurse „Paukščiai grįžta namo“, tarp Jaunųjų miško bičiulių Kazlų Rūdos savivaldybėje.

Pirmiausia aplankėme Pūčkorių piliakalnį, kuriame buvo susirinkę atstovai iš visos Lietuvos (jaunieji miško bičiuliai). Mus pasitiko ir sveikino GMU atstovai. Po to prie piliakalnio į medžius kabinome inkilėlius, o padirbėję vaišinomės „Senųjų trakų“ kavinės kibinais ir karšta arbata.

Vėliau vykome į Generalinės miškų urėdijos konferencijų salę, kur vyko baigiamasis renginys, jį vedė V. Genytė. Visus dalyvius pasveikino LR aplinkos ministras K. Trečiokas ir generalinis miškų urėdas R. Prūsaitis, klausėmės V. Genytės koncerto. Po koncerto buvo apdovanoti geriausių video filmukų autoriai, taip pat paguodos prizus gavo visi konkurso dalyviai, tame tarpe ir mes.

Po renginio pasmaguriavę organizatorių vaišėmis linksmi grįžome namo.

„Kiškučių“ grupės auklėtoja D. Janulevičienė

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė