Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Akcija „Lesyklėlė žiemojantiems paukšteliams“

2015 m. sausio 8 d. vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Lesyklėlė žiemojantiems paukšteliams“. Ši veikla tęstinė, 2014 metų sausio mėnesį vaikų lopšelio-darželio tėveliai kartu su vaikais iš įvairių medžiagų gamino lesyklėles žiemojantiems paukščiams. Buvo suorganizuota lesyklėlių paroda. Šiais metais nusprendėme jas padovanoti Kazlų Rūdos įstaigų ir įmonių atstovams su tikslu, kad jie sutiks maitinti žiemojančius paukščius.

Nuotaikingai nusiteikę: „Varna“ su „varniuke“, „Šarka“ ir du „žvirbliukai“ („Malūnėlių“ grupės auklėtojos ir trys vaikai) aplankė visas lopšelio-darželio grupes, administracijos darbuotojus. Visų paprašė žiemą pasirūpinti paukšteliais ir juos pamaitinti, nes jiems labai šalta ir sunku susirasti maisto, paaiškino kuo maitinasi paukšteliai, kuo jų negalima lesinti. Paprašė, kad šaltuoju metų laiku kiekvieną dieną eidami į lauką pažiūrėtų į lauko aikštelėse esančias lesyklėles ir patikrintų ar paukšteliai turi maisto jose.

Aplankę lopšelio-darželio bendruomenę, „žvirbliukai“ su „varnomis“ ir „šarka“ išvyko į Kazlų Rūdos įstaigas ir įmones. Jų atstovams padovanoja po lesyklėlę ir paskatino, kad pasirūpintų šąlančiais paukšteliais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams ir vaikučiams už originalias lesyklėles.

„Malūnėlių“ grupės auklėtojos.

 
 
 

Gerb. tėveliai,

Prašau patvirtinti, per gegužės mėnesį, kad vaikas lankys vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Patvirtinimus siųsti į elektroninį paštą info@krpusele.lt pagal pateiktą formą.   Forma>>

Direktorė Irena Bučinskienė

___________________________________________________

Gerb. Tėveliai,

Nuo š. m. gegužės 18 d. galima pradėti lankyti vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“. Išimtis tiems, kurie serga lėtinėmis ligomis. Siūlau visiems, galintiems išsiversti be vaikų lopšelio-darželio paslaugų, dėl vaikų saugumo, pasilikti namuose. 10 eurų mokestis karantino metu nebus skaičiuojamas. Tiems, kam tikrai reikia vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ paslaugų, prašau skubiai registruotis el. paštu: info@krpusele.lt

Informaciją, darbo valandomis (nuo 9.00 iki 17.00 val.), teikia direktorė tel. nr. 8-614-09781.

Direktorė Irena Bučinskienė