Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Akcija „Lesyklėlė žiemojantiems paukšteliams“

2015 m. sausio 8 d. vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Lesyklėlė žiemojantiems paukšteliams“. Ši veikla tęstinė, 2014 metų sausio mėnesį vaikų lopšelio-darželio tėveliai kartu su vaikais iš įvairių medžiagų gamino lesyklėles žiemojantiems paukščiams. Buvo suorganizuota lesyklėlių paroda. Šiais metais nusprendėme jas padovanoti Kazlų Rūdos įstaigų ir įmonių atstovams su tikslu, kad jie sutiks maitinti žiemojančius paukščius.

Nuotaikingai nusiteikę: „Varna“ su „varniuke“, „Šarka“ ir du „žvirbliukai“ („Malūnėlių“ grupės auklėtojos ir trys vaikai) aplankė visas lopšelio-darželio grupes, administracijos darbuotojus. Visų paprašė žiemą pasirūpinti paukšteliais ir juos pamaitinti, nes jiems labai šalta ir sunku susirasti maisto, paaiškino kuo maitinasi paukšteliai, kuo jų negalima lesinti. Paprašė, kad šaltuoju metų laiku kiekvieną dieną eidami į lauką pažiūrėtų į lauko aikštelėse esančias lesyklėles ir patikrintų ar paukšteliai turi maisto jose.

Aplankę lopšelio-darželio bendruomenę, „žvirbliukai“ su „varnomis“ ir „šarka“ išvyko į Kazlų Rūdos įstaigas ir įmones. Jų atstovams padovanoja po lesyklėlę ir paskatino, kad pasirūpintų šąlančiais paukšteliais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams ir vaikučiams už originalias lesyklėles.

„Malūnėlių“ grupės auklėtojos.

 
 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė