Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Akcija „Globokime žvėrelius ir paukštelius“

Pirmadienį visas grupes aplankė kiškutis ir zylutė. Jie vaikams papasakojo, kaip žiemą sunku miške žvėreliams bei paukšteliams ir pakvietė dalyvauti akcijoje „Globokime žvėrelius ir paukštelius“. Antradienį visų grupių vaikai gamino darbelius parodai „Žvėreliai ir paukšteliai žiemą“ (Piešė, kūrė aplikacijas, tapė...). Auklėtojos skatino vaikučius ir jų tėvelius atnešti vaišių žvėreliams ir paukšteliams. Trečiadienį visos grupės lankė piešinėlių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą darželio koridoriuje. Ketvirtadienio rytą visų grupių vaikučiai rinkosi salėje. Auklėtojos rodė skaidres ir pasakojo apie žiemą, apie taip, kaip reikia rūpintis žvėreliais, o vaikučiai padeklamavo, padainavo ir pažaidė išmoktus žaidimus, daineles, eilėraščius skirtus žvėreliams. Penktadienį lauke susitikom su Kazlų Rūdos girininkijos girininku Algimantu Kazakevičiumi, kuriam atidavėme surinktas žvėreliams vaišes. Kartu įrengėme „Lesyklėlių alėją“, „Kiškučių“ grupės aikštelėje, kurią gražu stebėti pro langą, nes ją jau gausiai lanko paukšteliai.

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė