Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Akcija „Globokime žvėrelius ir paukštelius“

Pirmadienį visas grupes aplankė kiškutis ir zylutė. Jie vaikams papasakojo, kaip žiemą sunku miške žvėreliams bei paukšteliams ir pakvietė dalyvauti akcijoje „Globokime žvėrelius ir paukštelius“. Antradienį visų grupių vaikai gamino darbelius parodai „Žvėreliai ir paukšteliai žiemą“ (Piešė, kūrė aplikacijas, tapė...). Auklėtojos skatino vaikučius ir jų tėvelius atnešti vaišių žvėreliams ir paukšteliams. Trečiadienį visos grupės lankė piešinėlių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą darželio koridoriuje. Ketvirtadienio rytą visų grupių vaikučiai rinkosi salėje. Auklėtojos rodė skaidres ir pasakojo apie žiemą, apie taip, kaip reikia rūpintis žvėreliais, o vaikučiai padeklamavo, padainavo ir pažaidė išmoktus žaidimus, daineles, eilėraščius skirtus žvėreliams. Penktadienį lauke susitikom su Kazlų Rūdos girininkijos girininku Algimantu Kazakevičiumi, kuriam atidavėme surinktas žvėreliams vaišes. Kartu įrengėme „Lesyklėlių alėją“, „Kiškučių“ grupės aikštelėje, kurią gražu stebėti pro langą, nes ją jau gausiai lanko paukšteliai.

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija