Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“

Lapkričio 3-7 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Į šią akciją, visą lopšelio-darželio bendruomenę pakvietė „Bobutė“ su anūkėle (Kiškučių grupės atstovės), kurios atvykę iš kaimo nemokėjo saugaus eismo taisyklių, nes ten nėra judrių gatvių, mažai kelio ženklų.

Akcijos metu visų grupių vaikučiai mokėsi saugaus eismo taisyklių, kalbėjo apie kelio ženklus, pasikartojo ir įtvirtino turimas žinias apie saugų elgesį gatvėje. Veikla buvo organizuojama žaidybine forma per pokalbius, meninę veiklą, organizuojant išvykas prie pėsčiųjų perėjos.

Lapkričio 7 d. vyko linksmas ir nuotaikingas susitikimas su Bendruomenės pareigūne Akvile Krunglevičiene ir vaikų draugu pareigūnu Amsiumi. Susitikimo metu pareigūnė A. Krunglevičienė papasakojo kaip reikia elgtis gatvėje, kokias apsaugos priemones nešiotis tamsiu paros metu, rodė animacinius filmukus apie saugų eismą, vaikams dovanojo saugaus eismo atvirukus.

Bobutė išmokusi eismo taisyklių visus apdovanojo lauktuvėmis iš kaimo.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė