Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“

Lapkričio 3-7 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Į šią akciją, visą lopšelio-darželio bendruomenę pakvietė „Bobutė“ su anūkėle (Kiškučių grupės atstovės), kurios atvykę iš kaimo nemokėjo saugaus eismo taisyklių, nes ten nėra judrių gatvių, mažai kelio ženklų.

Akcijos metu visų grupių vaikučiai mokėsi saugaus eismo taisyklių, kalbėjo apie kelio ženklus, pasikartojo ir įtvirtino turimas žinias apie saugų elgesį gatvėje. Veikla buvo organizuojama žaidybine forma per pokalbius, meninę veiklą, organizuojant išvykas prie pėsčiųjų perėjos.

Lapkričio 7 d. vyko linksmas ir nuotaikingas susitikimas su Bendruomenės pareigūne Akvile Krunglevičiene ir vaikų draugu pareigūnu Amsiumi. Susitikimo metu pareigūnė A. Krunglevičienė papasakojo kaip reikia elgtis gatvėje, kokias apsaugos priemones nešiotis tamsiu paros metu, rodė animacinius filmukus apie saugų eismą, vaikams dovanojo saugaus eismo atvirukus.

Bobutė išmokusi eismo taisyklių visus apdovanojo lauktuvėmis iš kaimo.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija