Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“

Lapkričio 3-7 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Į šią akciją, visą lopšelio-darželio bendruomenę pakvietė „Bobutė“ su anūkėle (Kiškučių grupės atstovės), kurios atvykę iš kaimo nemokėjo saugaus eismo taisyklių, nes ten nėra judrių gatvių, mažai kelio ženklų.

Akcijos metu visų grupių vaikučiai mokėsi saugaus eismo taisyklių, kalbėjo apie kelio ženklus, pasikartojo ir įtvirtino turimas žinias apie saugų elgesį gatvėje. Veikla buvo organizuojama žaidybine forma per pokalbius, meninę veiklą, organizuojant išvykas prie pėsčiųjų perėjos.

Lapkričio 7 d. vyko linksmas ir nuotaikingas susitikimas su Bendruomenės pareigūne Akvile Krunglevičiene ir vaikų draugu pareigūnu Amsiumi. Susitikimo metu pareigūnė A. Krunglevičienė papasakojo kaip reikia elgtis gatvėje, kokias apsaugos priemones nešiotis tamsiu paros metu, rodė animacinius filmukus apie saugų eismą, vaikams dovanojo saugaus eismo atvirukus.

Bobutė išmokusi eismo taisyklių visus apdovanojo lauktuvėmis iš kaimo.

 
 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė