Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Šventė „Sportuokime kartu“

Šių metų gegužės 15 d. lopšelyje-darželyje vyko tradicinė šeimų sporto ir sveikatos šventė „Sportuokime kartu“. Lauko estradoje susirinko visa darželio bendruomenė. Renginyje taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai, kurie padėjo įvairiose sportinėse rungtyse bei patys buvo paruošę vieną linksmą estafetę, kurioje dalyvavo tėveliai, vaikučiai ir jaunimo atstovai.

Šventė prasidėjo nuotaikinga „Sveikuolių mankštą“. Po to visi susirinkusieji skirstėsi į atskirus sporto kampelius, kurie buvo įrengti visoje darželio teritorijoje. Vieni žaidė futboliuką, kiti rungtyniavo estafetėse, treti žaidė judrius žaidimus, ketvirti – krepšinį, penkti džiaugėsi spalvingais Gymnic kamuoliais, su jais šokinėjo, raičiojosi, šešti važinėjosi dviratukais, paspirtukais. Paskui visi keitėsi vietomis, sportavo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai.

Visus kampelius aplankę, vaikučiai, tėveliai, jaunimas, darželio darbuotojai susirinko į lauko estradą, kur visų laukė skanūs prizai. Judesio ir korekcijos specialistė padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą. Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ nariams darželio direktorė už bendradarbiavimą ir pagalbą įteikė padėkos raštą.

 
 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė