Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Šventė „Sportuokime kartu“

Šių metų gegužės 15 d. lopšelyje-darželyje vyko tradicinė šeimų sporto ir sveikatos šventė „Sportuokime kartu“. Lauko estradoje susirinko visa darželio bendruomenė. Renginyje taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai, kurie padėjo įvairiose sportinėse rungtyse bei patys buvo paruošę vieną linksmą estafetę, kurioje dalyvavo tėveliai, vaikučiai ir jaunimo atstovai.

Šventė prasidėjo nuotaikinga „Sveikuolių mankštą“. Po to visi susirinkusieji skirstėsi į atskirus sporto kampelius, kurie buvo įrengti visoje darželio teritorijoje. Vieni žaidė futboliuką, kiti rungtyniavo estafetėse, treti žaidė judrius žaidimus, ketvirti – krepšinį, penkti džiaugėsi spalvingais Gymnic kamuoliais, su jais šokinėjo, raičiojosi, šešti važinėjosi dviratukais, paspirtukais. Paskui visi keitėsi vietomis, sportavo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai.

Visus kampelius aplankę, vaikučiai, tėveliai, jaunimas, darželio darbuotojai susirinko į lauko estradą, kur visų laukė skanūs prizai. Judesio ir korekcijos specialistė padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą. Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ nariams darželio direktorė už bendradarbiavimą ir pagalbą įteikė padėkos raštą.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė