Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Svečiai iš Vilniaus

Šių metų lapkričio 16 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ aplankė Vilniaus ikimokyklinių įstaigų metodikos būrelio „Gija“ pedagogai, vadovai. Džiaugiamės, kad Kazlų Rūdos „Pušelė“ yra vienas iš pirmųjų Lietuvoje renovuotų ir modernizuotų darželių, kuriame yra sudarytos sąlygos vaikų poreikių tenkinimui, jų kompetencijų plėtojimui per kūrybingą vaiko ir pedagogo sąveiką. Gera dalintis patirtimi, kai turi ką parodyti. Vilnietės gėrėjosi neformaliojo ugdymo (muzikos ir choreografijos) pedagogių paruoštu „Skėčio ir kepuraitės šou“, apžiūrėjo ir gerai įvertino mūsų darželį, išbandė muzikos instrumentų skambėjimą, lankėsi Kazlų Rūdos urėdijos informacinio centro Miško muziejuje.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė