Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Seminaro „Sportinė pramoga“ akimirkos

Šių metų balandžio 23 d. „Pušelėje“ vyko respublikinis ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ seminaras. Susirinkusius pedagogus pradžioje pasveikino ir palinkėjo gražios dienos darželio ugdytiniai. Kazlų Rūdos savivaldybės gydytoja V. Stankevičiūtė perskaitė išsamų pranešimą „Judėjimas - sveikata“. Pranešime ji pateikė mokslininkų tyrimų duomenis apie vaikų judėjimo svarbą sveikatai. Lopšelio-darželio judesio korekcijos pedagogė Aušrelė Vyšniauskienė papasakojo apie darželyje vedamus sveikatos ugdymo renginius, turimas priemones (pademonstravo skaidres). Po to su dviem ugdytiniais vedė individualias mankštas, praktiškai parodė kaip dirbti su vaikais turinčiais specialiųjų poreikių. Kūno kultūros vyresnioji mokytoja, judesio korekcijos pedagogė Aušrelė Vyšniauskienė „Sportinės pramogos“ metu įsikūnijo į Šaunųjį jūreivį ir pakvietė „Kiškučių“ vyresniosios grupės vaikus paplaukioti Baltijos jūra. Vaikai pramogoje buvo laisvi, aktyvūs, džiaugsmingi. Aptarimo metu stebėjusios veiklą pedagogės sakė, kad seminaras joms patiko, tikrai buvo ko pasimokyti.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė