Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Dalinamės gerąja darbo patirtimi

Šių metų lapkričio 29 d. vyko Kazlų Rūdos savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodikos būrelio susirinkimas. Jo metu atvirą veiklą tema „Kelionė į geometrinių figūrų šalį“ vedė lopšelio-darželio „Pušelė“ Voveraičių grupės vyresnioji auklėtoja Laimutė Kubilienė. Vaikai pažįsta geometrines figūras: trikampį, kvadratą ir skritulį. Žino, kad geometrinės figūros nepriklauso nuo dydžio ir spalvų. Auklėtoja buvo gerai pasiruošusi veiklai, pagaminusi daug metodinių priemonių. Vaikai ne tik žaidė, dainavo apie geometrines figūras, bet ir kepė geometrinių formų sausainius. Džiugu, kad nuo šių mokslo metų į mūsų metodikos būrelį įsijungė ir pradinės mokyklos, Jankų, Bagotosios, Antanavo ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių pedagogės.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija