Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Dalinamės gerąja darbo patirtimi

Šių metų lapkričio 29 d. vyko Kazlų Rūdos savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodikos būrelio susirinkimas. Jo metu atvirą veiklą tema „Kelionė į geometrinių figūrų šalį“ vedė lopšelio-darželio „Pušelė“ Voveraičių grupės vyresnioji auklėtoja Laimutė Kubilienė. Vaikai pažįsta geometrines figūras: trikampį, kvadratą ir skritulį. Žino, kad geometrinės figūros nepriklauso nuo dydžio ir spalvų. Auklėtoja buvo gerai pasiruošusi veiklai, pagaminusi daug metodinių priemonių. Vaikai ne tik žaidė, dainavo apie geometrines figūras, bet ir kepė geometrinių formų sausainius. Džiugu, kad nuo šių mokslo metų į mūsų metodikos būrelį įsijungė ir pradinės mokyklos, Jankų, Bagotosios, Antanavo ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių pedagogės.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė