Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

Auklėtojos vaidino vaikams...

Per šv. Kalėdų šventes Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ auklėtojos, pedagogės suvaidino visų grupių vaikams spektakliuką „Iš pelių gyvenimo“. Pačios jį pastatė, režisavo, gamino dekoracijas, kostiumus, pačios ir vaidino. Iš paprasto spektakliuko gavosi miuziklas. Jame labai gražiai atsiskleidžia šeimos narių santykiai: pagarba tėvams, senelei, aišku peliukai, kaip ir visi vaikai paišdykauja, erzina mažiausiąją sesutę, bet myli ir klauso savo tėtuko ir mamutės. Visa šeima džiaugiasi tuo ką turi, kad niekas nepakliuvo į spąstus, yra sveiki ir gyvi, turi sūrio gabalėlių vaišėms. Po spektaklio pas visų grupių vaikus atkeliavo Kalėdų senelis su dovanomis, toliau vyko žaidimai su Seneliu, eilėraščių deklamavimas... Ir vaikams, ir tėvams labai patiko šis spektaklis-miuziklas. Po darželio Kalėdinių švenčių auklėtojos vaidino Kazlų Rūdos vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikams. Pedagogės dar yra pakviestos vaidinti Kazlų Rūdos Kultūros centre vyksiančioje šventėje, susitikime su Kalėdų seneliu, socialiai remtinų šeimų vaikams.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė