Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Auklėtojos vaidino vaikams...

Per šv. Kalėdų šventes Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ auklėtojos, pedagogės suvaidino visų grupių vaikams spektakliuką „Iš pelių gyvenimo“. Pačios jį pastatė, režisavo, gamino dekoracijas, kostiumus, pačios ir vaidino. Iš paprasto spektakliuko gavosi miuziklas. Jame labai gražiai atsiskleidžia šeimos narių santykiai: pagarba tėvams, senelei, aišku peliukai, kaip ir visi vaikai paišdykauja, erzina mažiausiąją sesutę, bet myli ir klauso savo tėtuko ir mamutės. Visa šeima džiaugiasi tuo ką turi, kad niekas nepakliuvo į spąstus, yra sveiki ir gyvi, turi sūrio gabalėlių vaišėms. Po spektaklio pas visų grupių vaikus atkeliavo Kalėdų senelis su dovanomis, toliau vyko žaidimai su Seneliu, eilėraščių deklamavimas... Ir vaikams, ir tėvams labai patiko šis spektaklis-miuziklas. Po darželio Kalėdinių švenčių auklėtojos vaidino Kazlų Rūdos vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikams. Pedagogės dar yra pakviestos vaidinti Kazlų Rūdos Kultūros centre vyksiančioje šventėje, susitikime su Kalėdų seneliu, socialiai remtinų šeimų vaikams.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija