Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

Auklėtojos vaidino vaikams...

Per šv. Kalėdų šventes Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ auklėtojos, pedagogės suvaidino visų grupių vaikams spektakliuką „Iš pelių gyvenimo“. Pačios jį pastatė, režisavo, gamino dekoracijas, kostiumus, pačios ir vaidino. Iš paprasto spektakliuko gavosi miuziklas. Jame labai gražiai atsiskleidžia šeimos narių santykiai: pagarba tėvams, senelei, aišku peliukai, kaip ir visi vaikai paišdykauja, erzina mažiausiąją sesutę, bet myli ir klauso savo tėtuko ir mamutės. Visa šeima džiaugiasi tuo ką turi, kad niekas nepakliuvo į spąstus, yra sveiki ir gyvi, turi sūrio gabalėlių vaišėms. Po spektaklio pas visų grupių vaikus atkeliavo Kalėdų senelis su dovanomis, toliau vyko žaidimai su Seneliu, eilėraščių deklamavimas... Ir vaikams, ir tėvams labai patiko šis spektaklis-miuziklas. Po darželio Kalėdinių švenčių auklėtojos vaidino Kazlų Rūdos vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikams. Pedagogės dar yra pakviestos vaidinti Kazlų Rūdos Kultūros centre vyksiančioje šventėje, susitikime su Kalėdų seneliu, socialiai remtinų šeimų vaikams.

 
 
 

Dėmesio!

Šių metų sausio 23 d. (ketvirtadienį) 17.15 val. visus bendruomenės narius kviečiame į susitikimą su darbo grupės atstovais, atsakingais už Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų pertvarką.


Susitikimas vyks salėje ___________________________________________________________

Dėmesio!

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ nevykdys ikimokyklinio ugdymo programos (bus uždarytas) nuo 2020 m. liepos 27 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. (Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 20 d. sprendimu Nr. TS-1).

Direktorė