Ankstesni mokslo metai  

  2016-2017 mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

 
 

„Aš myliu Lietuvą“

Kazlų Rūdos „Pušelė“ savivaldybės švietimo įstaigų akcijoje „Aš myliu Lietuvą“ Minint Lietuvos Nepriklausomybės dieną Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokiniai, ugdytiniai su geltonais, žaliais ir raudonais balionais rankose rinkosi į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadioną, čia pirmą kartą vyko bendra švietimo įstaigų akcija „Aš myliu Lietuvą“. Džiaugiamės, kad šioje 2012 m. kovo 9 d. vykusioje didelėje ir garbingoje akcijoje galėjo dalyvauti ir mūsų mažieji ugdytiniai iš „Žuvyčių“, „Malūnėlių“, „Kiškučių“ ir „Ančiukų“ grupių. Su pripūstais balionais iškeliavome iš darželio gimnazijos link, einant auklėtojos dar turėjo progą priminti mažiesiems saugaus elgesio gatvėje taisykles. Atėjus į Kazio Griniaus gimnazijos stadioną visi stojome į nurodytas vietas. Mokiniai, ugdytiniai ir mokytojai pagerbė Lietuvos valstybinę šventę sustoję trispalvės vėliavos spalvomis į Nepriklausomybės metinių skaičių – XXII. Visi mojavome balionais ir skandavome: „Lietuva! Lietuva!“. Po akcijos visi stojome prie pagrindinio gimnazijos tako ir sutikome iškilmingo tradicinio bėgimo „Tiltas iš praeities į dabartį“ dalyvius. Įvairių mokyklų mokiniai ir mokytojai Kovo 11-osios proga bėga 11 kilometrų nuo prezidento Kazio Griniaus paminklo iki gimnazijos. Sutikus bėgimo dalyvius, ant gimnazijos laiptų vyko šventiniai sveikinimai, skambėjo muzika, o lopšelio-darželio „Pušelė“ ugdytinis Kipras padeklamavo eilėraštį „Tėvynei“.

 
 
 

Tėvelių dėmesiui!

Prašau iki š. m. rugsėjo 20 d. pristatyti dokumentus lengvatos už vaikų išlaikymą vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ taikymui:

I. 100 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vidutinės pajamos iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės, kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (183,- Eur).

Pristatyti dokumentus:

1. šeimos sudėtį;

2. Pažymas apie visas pajamas už tris praeitus mėnesius (birželį, liepą, rugpjūtį).

3. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

II. Jeigu šeima socialiai remtina.

1. Pateikti pažymą.

2. Parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

III. 50 procentų lengvata taikoma už vaiko maitinimą, jeigu vaikui nustatytas neįgalumo lygis. Pristatyti reikia patvirtinančius dokumentus, t.y. neįgalumo pažymėjimo kopiją ir parašyti prašymą vaikų lopšelio-darželio direktorei.

Direktorė Irena Bučinskienė