Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Aš myliu Lietuvą“

Kazlų Rūdos „Pušelė“ savivaldybės švietimo įstaigų akcijoje „Aš myliu Lietuvą“ Minint Lietuvos Nepriklausomybės dieną Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokiniai, ugdytiniai su geltonais, žaliais ir raudonais balionais rankose rinkosi į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadioną, čia pirmą kartą vyko bendra švietimo įstaigų akcija „Aš myliu Lietuvą“. Džiaugiamės, kad šioje 2012 m. kovo 9 d. vykusioje didelėje ir garbingoje akcijoje galėjo dalyvauti ir mūsų mažieji ugdytiniai iš „Žuvyčių“, „Malūnėlių“, „Kiškučių“ ir „Ančiukų“ grupių. Su pripūstais balionais iškeliavome iš darželio gimnazijos link, einant auklėtojos dar turėjo progą priminti mažiesiems saugaus elgesio gatvėje taisykles. Atėjus į Kazio Griniaus gimnazijos stadioną visi stojome į nurodytas vietas. Mokiniai, ugdytiniai ir mokytojai pagerbė Lietuvos valstybinę šventę sustoję trispalvės vėliavos spalvomis į Nepriklausomybės metinių skaičių – XXII. Visi mojavome balionais ir skandavome: „Lietuva! Lietuva!“. Po akcijos visi stojome prie pagrindinio gimnazijos tako ir sutikome iškilmingo tradicinio bėgimo „Tiltas iš praeities į dabartį“ dalyvius. Įvairių mokyklų mokiniai ir mokytojai Kovo 11-osios proga bėga 11 kilometrų nuo prezidento Kazio Griniaus paminklo iki gimnazijos. Sutikus bėgimo dalyvius, ant gimnazijos laiptų vyko šventiniai sveikinimai, skambėjo muzika, o lopšelio-darželio „Pušelė“ ugdytinis Kipras padeklamavo eilėraštį „Tėvynei“.

 
 
 

Gerb. Tėveliai,

Šių metų birželio 29 d. 17 val. lauksim, naujai pradedančių lankyti vaikučių tėvelių, Darželio salėje. Iki pasimatymo.

Direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________

Gerbiami tėveliai, seneliai, kaimynai, bendruomenės nariai...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais skyrėte 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio darželiui.

Šiais metais vėl kviečiame būti aktyviais ir prašome užpildyti FR0512 deklaracijos formą ir skirti iki 1,2 proc. GPM lėšų vaikų lopšeliui-darželiui „Pušelė“. Mūsų įmonės kodas 190372147. Pajamų deklaravimas vyksta iki 2020 m. liepos 1 d.

Bendruomenės vardu, direktorė Irena Bučinskienė

_______________________________________________________________


Gerbiami tėveliai,

Jau yra sąrašas, patvirtintas 2020 m. birželio 4 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-38, kurie vaikai nuo š. m. rugsėjo 1 dienos pradės lankyti Darželį. Dėl informacijos kreiptis telefonu 8 343 95479 arba rašyti info@krpusele.lt

Direktorė Irena Bučinskienė