Ankstesni mokslo metai  

  2017-2018 mokslo metai  

  2018-2019 mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

 
 

„Aš myliu Lietuvą“

Kazlų Rūdos „Pušelė“ savivaldybės švietimo įstaigų akcijoje „Aš myliu Lietuvą“ Minint Lietuvos Nepriklausomybės dieną Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokiniai, ugdytiniai su geltonais, žaliais ir raudonais balionais rankose rinkosi į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadioną, čia pirmą kartą vyko bendra švietimo įstaigų akcija „Aš myliu Lietuvą“. Džiaugiamės, kad šioje 2012 m. kovo 9 d. vykusioje didelėje ir garbingoje akcijoje galėjo dalyvauti ir mūsų mažieji ugdytiniai iš „Žuvyčių“, „Malūnėlių“, „Kiškučių“ ir „Ančiukų“ grupių. Su pripūstais balionais iškeliavome iš darželio gimnazijos link, einant auklėtojos dar turėjo progą priminti mažiesiems saugaus elgesio gatvėje taisykles. Atėjus į Kazio Griniaus gimnazijos stadioną visi stojome į nurodytas vietas. Mokiniai, ugdytiniai ir mokytojai pagerbė Lietuvos valstybinę šventę sustoję trispalvės vėliavos spalvomis į Nepriklausomybės metinių skaičių – XXII. Visi mojavome balionais ir skandavome: „Lietuva! Lietuva!“. Po akcijos visi stojome prie pagrindinio gimnazijos tako ir sutikome iškilmingo tradicinio bėgimo „Tiltas iš praeities į dabartį“ dalyvius. Įvairių mokyklų mokiniai ir mokytojai Kovo 11-osios proga bėga 11 kilometrų nuo prezidento Kazio Griniaus paminklo iki gimnazijos. Sutikus bėgimo dalyvius, ant gimnazijos laiptų vyko šventiniai sveikinimai, skambėjo muzika, o lopšelio-darželio „Pušelė“ ugdytinis Kipras padeklamavo eilėraštį „Tėvynei“.

 
 
 

Dėmesio!

"Mokslo ir žinių" šventė vaikų lopšelyje-darželyje "Pušelė" vyks 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:30 val.
SKELBIMAS

Direktorė Irena Bučinskienė


______________________________________________________________________________

Rugsėjo 1 d. 12.00 Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už parapijoje esančias ugdymo įstaigas: Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį "Pušelė", Kazlų Rūdos "Elmos" mokyklą-darželį, Kazlų Rūdos pradinę mokyklą, Kazlų Rūdos "Valdorfo" progimnaziją, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklą; Kazlų Rūdos "Saulės" mokyklą, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinę mokyklą ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją. Šv. Mišiose melsimės ir prašysime Dievo palaimos, stiprybės, išminties visiems ugdymo proceso dalyviams.

Po Šv. Mišių kviečiame dalyvauti Justinos Auškelytės (smuikas) ir Cesare Pezzi (fortepijonas, Italija) koncerte. Atlikėjų koncertą dovanoja bendrovė "Jūrės medis" ir Kazlų Rūdos savivaldybė.

Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos Klebono kun. R. Janušausko informacija